Magiczne Okno


Kompleksowa 
dekoracja okien i wnętrz na najwyższym poziomie

Każdy Klient, każde zlecenie, to dla nas wyzwanie, które realizujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Przez lata zdobyliśmy niezbędną wiedzę i umiejętności, bogate doświadczenie w wystroju okien. Szyte przez nas zasłony, firany, plisy, rolety rzymskie są przygotowywane według najnowszych trendów i najwyższych standardów.

Nasza firma zajmuje się kompleksową dekoracją Państwa wnętrz. Swoje usługi świadczymy na terenie Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolicznych miejscowości w do obrębie 50 km.

 

Kiedy jakość, niezawodność i obsługa są kluczowymi czynnikami

Magiczne Okno

W swojej ofercie posiadamy ponad 1000 wzorników tkanin i firan.

Piękne okna stanowią niewątpliwie ważny element każdego wnętrza i nadają mu charakteru. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom tworzymy niepowtarzalne i oryginalne dekoracje okienne, modne firany, zasłony, rolety a klienci trafiający do nas z polecenia są naszą najlepszą rekomendacją. 

Specjalizujemy się w wykorzystywaniu kolorów i tkanin do aranżacji okien. 

Cały czas zdobywamy doświadczenie, aby stworzyć dla Państwa niepowtarzalny wygląd i atmosferę waszego domu. Nasze dekoracje okien – żaluzje, rolety, firany i zasłony – nadadzą charakteru każdemu wnętrzu i wpasują się w najnowsze trendy aranżacyjne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: karnisze, rolety, rolety rzymskie, plisy, pościele, kołdry, narzuty.